FOR GASTRO 2022

29.9. – 1.10.2022 jsme se po krátké pauze vrátili na největší český veletrh hotelového a restauračního zařízení a gastronomie.
Kolekce Plastic free obalů je naší chloubou. Jako obvykle umíme pohotově zareagovat na potřeby zákazníka a trhu samotného, čímž kolosálně rozšiřujeme sortiment recyklovatelných, kompostovatelných a opakovaně použitelných obalů.
Téma udržitelnosti je nám blízké a nabídka ekologických obalů mluví za nás.

VENDITALIA 2022

11. – 14.5.2022 jsme se jako jediní zástupci z České republiky zúčastnili nejvýznamnějšího mezinárodního veletrhu Venditalia v italském Miláně.
Mezi třemi sty vystavovateli specializujícími se na odvětví prodejních automatů jsme hrdě představili ucelenou řadu nápojových kelímků bez plastu. Produktový sortiment jsme doplnili o míchátka nejrůznějších tvarů a velikosti z rozličných materiálů. Bylo nám ctí se zařadit mezi nejvýznamnější světové vystavovatele obalových materiálů v oblasti prodejních automatů.

FOR GASTRO & HOTEL 2019

10. - 13. 10. 2019 jsme se opět zúčastnili největšího gastronomického veletrhu v České republice FOR GASTRO & HOTEL.
Letošní rok jsme se zaměřili na kompostovatelné, ekologické obaly a opakovaně použitelné obaly. Samozřejmostí byla prezentace trendy novinek ve světě obalových materiálů. Obchodní místo divize GreenGood představilo nejen nové kompostéry, ale i unikátní koncept zpracování kompostovatelných obalů - koncept nulového odpadu.

FOR GASTRO & HOTEL 2018

4. - 7. 10. 2018 jsme se zúčastnili největšího gastronomického veletrhu v České republice 
FOR GASTRO & HOTEL.
Spolu se třemi stovkami vystavovatelů jsme odprezentovali naše produkty na dvou stáncích téměř třiceti tisícům návštěvníků. V hale č.1 jsme představili kompostovatelné a eko obaly, luxusní catering, novinky z oblasti nápojových kelímků a trendy plastové obaly. V hale č.7 byly vystaveny naše nejprodávanější kompostéry GREENGOOD. Také jsme vás informovali o našem unikátním KONCEPTU NULOVÉHO ODPADU.
crossmenu