Profil společnosti

Ryze česká společnost DEKOS R, s.r.o. patří mezi vedoucí firmy na trhu s obalovými materiály.

Již od doby svého vzniku v roce 1992 nabízíme nejen produkt, ale především řešení. K zákazníkovi přistupujeme individuálně a s profesionální péčí, abychom mohli vyhodnotit jeho požadavky a navrhnout takové řešení balení, které se plně ztotožňuje s jeho představou.
Nabízíme širokou škálu produktů jako jsou recyklovatelné, kompostovatelné a opakovaně použitelné obaly, papírové produkty, potravinářské fólie, sáčky, pytle, luxusní nádobí pro catering, kompostéry GreenGood a mnoho dalších.

Našimi dodavateli jsou špičkoví zahraniční výrobci, kteří vyvíjejí stále nové, vysoce funkční, designově zajímavé a především pak kvalitní výrobky. Jsme si vědomi toho, že jejich profesionalita určuje i náš úspěch, proto si kvalitu výrobců pečlivě prověřujeme a hlídáme.

Vždy dbáme na dodržování přísných hygienických pravidel a zákonných norem, abychom uspokojili vysoké nároky každého spotřebitele.

Svět obalů nabízí nekonečné možnosti, a pokud zákazník hledá jedinečný tvar, originální design nebo inovativní materiál, jsme pro něj tím pravým partnerem.

Historie Dekos

2024
Uvádíme na trh novinku v podobě nízkonákladového tisku. Na podstatnou část papírových obalů z naší nabídky, zejména pizza krabice, papírové tašky, sáčky a jiné, jsme schopni zajistit individuální potisk v malém množství. Takové řešení na míru naši zákazníci velmi oceňují a my se tak opět posunujeme potřebám našich klientů o krok blíže.
2023
S kompostéry GreenGood jsme získali cenu Inovace roku 2023 za významné snížení spotřeby elektrické energie, a také ocenění Vizionáře roku 2023 za spojení technologií automatického vytřídění gastroodpadu a následného zkompostování. Nyní je možné technologii GreenGood použít jako centrální řešení pro obce a celá města, a to s kapacitou od 5 až po 500 tun. Získaný kompost je možné uvádět zpět na trh prodejem a zajistit tím uzavření koloběhu živin.

Naše firma se také stala výhradním distributorem technologie Socamel, která zajišťuje dodržování předepsaných teplot pokrmů distribuovaných po nemocnicích, sociálních zařízeních atd. Prvním úspěchem byla naše první instalace této technologie v domově pro seniory Světlo v Písku.
2021
Vystavujeme na zahraničních veletrzích a zvyšujeme podíl exportu do zemí EU. Zavádíme širší sortiment recyklovatelných, kompostovatelných a opakovatelně použitelných obalů.

V oblasti řešení gastroodpadu procesem kompostování jsme jednička na trhu. Naše unikátní technologie GreenGood je již velmi dobře známá a podařilo se nám získat na náš výsledný substrát registraci na organické hnojivo.
2019
Významně rozšiřujeme sortiment kompostovatelných a ekologických obalů.

Posilujeme také pracovní teamy ve všech odděleních, s nimiž přirozeně přichází i rozšíření kancelářských prostor a skladových ploch.

Prezentaci společnosti a produktů se věnujeme na veletrzích nejen v České republice, ale i v zahraničí. Nadále a intenzivněji z obchodního hlediska expandujeme do zemí po celé Evropě.
2016
Na celkovém obratu naší společnosti se čím dál více podílí export do zemí EU. Proto rozšiřujeme skladové kapacity až na 8000 m2, významně investujeme do moderních logistických technologií a posilujeme oddělení marketingu.
2014
V uplynulých třech letech zaznamenáváme prudký nárůst obratu naší společnosti. Budujeme další část vlastního logistického centra, které rozšiřujeme o 2000 m2. Stavební úpravy postihnou i administrativní část budovy, kde kromě dalších kanceláří vzniká nový reprezentativní prostor a rozšířená vzorkovna produktů.
2013
Spolupráce s výrobci kompostovatelných produktů nás přivádí ke společnosti Oklin Int., výrobci kompostovacích zařízení gastro odpadů GreenGood, které jsou určeny pro kavárny, restaurace, jídelny, supermarkety a další velké provozy. Následně se stáváme výhradním distributorem těchto kompostérů pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.
2011
Zvýšený zájem o naše produkty a nebývalý nárůst objednávek vede k dalším nevyhnutelným změnám. Stavíme novou skladovou halu a opětovně rozšiřujeme zázemí. Dochází k centralizaci řízení logistiky, vše efektivně řídíme z jednoho skladu.
2009
Od roku 2007 se intenzivně věnujeme zavádění nového informačního systému, systému řízení kvality a zprovoznění internetového obchodu. Stále více se zabýváme otázkou ekologie. Rozšiřujeme portfolio našich produktů, přičemž klademe stále větší důraz na nabídku ucelené řady produktů, šetrných k životnímu prostředí.
2006
Stáváme se distributory několika významných zahraničních dodavatelů, jejichž produkty s úspěchem prezentujeme na odborných veletrzích Embaxprint a SALIMA.
2005
A přichází první zásadní milník naší historie. V polovině tohoto roku se stěhujeme do nových prostor v Říčanech u Prahy, vybavených moderními kancelářemi, logistickým centrem a vzorkovnou produktů.
2000
Do nového milénia vstupujeme jako významná společnost se stabilním postavením na trhu. Rozšiřujeme sortiment o stovky nových produktů.
1996
Roste počet zákazníků, kteří projevují zvýšený zájem o personifikované produkty. To nás zavádí na zahraniční trhy k prestižním výrobcům a dodavatelům. Společnost transformujeme na právnickou formu a je zapsána v obchodním rejstříku pod názvem Dekos R, s.r.o.
1992
Naše společnost vzniká jako sdružení fyzických osob se záměrem zásobovat maloobchod obalovým materiálem. Od prvopočátků máme jasnou vizi – nabídnout zákazníkům co nejširší sortiment obalů se skvělým servisem a profesionálním poradenstvím.
crossmenu