Výroba na zakázku

Obal je jedním z nejdůležitějších nástrojů marketingové komunikace. Platí a vždy platit bude, že OBAL prodává.

Podstatnou část obalů vyrábíme zákazníkovi na míru. Jedná se jak o obaly specifického tvaru a konstrukce, tak o obaly s potiskem. Individuální potisk jsme schopni zajistit na téměř všechny naše produkty. Výsledný efekt pak záleží na zvolené technologii i materiálu. Používáme zejména flexotisk, ofsetový a tamponový tisk.

V případě zájmu o konkrétní výrobky s potiskem, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení.

Logistika a skladování

Díky modernímu skladu s velkou skladovací kapacitou jsme schopni držet více než 3000 položek skladem. Během celého logistického procesu, od přípravy zboží až po jeho expedici, je kladen důraz na přesnost, rychlost a bezpečnost. Zboží je dodáváno přímo k zákazníkovi po celé České republice a dopravováno zdarma, v případě splnění podmínky minimální hodnota objednávky (viz. DOPRAVA). Naším cílem je spokojený zákazník, který dostane včas objednané zboží.

Na základě uzavřených rámcových smluv poskytujeme klientovi kompletní logistický servis, který zahrnuje postupné dodávky zakázky. Jedná se především o skladování zboží a pravidelnou kontrolu skladových zásob. Klient se pak nemusí obávat výpadku dodávek, protože spotřebu obalů sledujeme a klienta na stav včas upozorníme.

Poradenství a právní předpisy

Rozhodnutí o vhodném obalu pro daný produkt není vůbec jednoduché. Na trhu je široká nabídka obalů nejrůznějších materiálů, designů a vlastností. Při výběru obalu je nutné se zaměřit zejména na jeho hlavní funkci, kterou by měl plnit.

Poradenství v této oblasti je velmi důležité, soustřeďujeme se na požadavky zákazníka a nabízíme vždy více variant řešení. Snažíme se zákazníkovi poskytnout maximálně informací tak, aby se mohl dostatečně v problematice orientovat a následně se správně rozhodnout.

S tím souvisí i poradenství o aktuálních právních předpisech a normách týkajících se obalů, zejména Zákon č.477/2001 Sb., o obalech, Vyhláška č.38/2001 Sb.o hygienických požadavcích na výrobky pro styk s potravinami a pokrmy, Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1935/2004/EC o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami.
crossmenu